Sport.be

Wielrennen

Nieuws

Meer

Greipel wint Down Under, Gilbert bergkoning

De Duitser Andre Greipel (Team High Road) heeft met een vierde ritzege zijn eindzege in de Tour Down Under veiliggesteld. Onze landgenoot Philippe Gilbert pakt de bergtrui.

Uitslag
1 André Greipel (THR)
2 Allan Davis (UNI)
3 Jose Joaquin Rojas Gil (GCE)
4 Mickael Delage (FDJ)
5 Mickael Buffaz (COF)
6 Jose Alberto Benitez Roman (SDV)
7 Kjell Carlström (LIQ)
8 Luis Leon Sanchez Gil (GCE)
9 Richie Porte (UNI)
10 Stuart O'Grady (CSC)
11 Philippe Gilbert (FDJ)
12 Michael Albasini (LIQ)
13 Martin Elmiger (ALM)
14 Mirco Lorenzetto (LAM)
15 Murilo Antonio Fischer (LIQ)
16 Pieter Jacobs (SIL)
17 William Walker (RAB)
18 Xavier Florencio Cabre (BTL)
19 Ivan Velasco Murillo (EUS)
20 Jérôme Pineau (BTL)
21 Jérémy Roy (FDJ)
22 Josep Jufre Pou (SDV)
23 Arkaitz Duran Aroca (SDV)
24 Simon Gerrans (C.A)
25 Mario Aerts (SIL)
26 Mikel Astarloza Chaurreau (EUS)
27 Jon Bru Pascal (EUS)
28 Mauro Facci (QST)
29 Matthew Lloyd (SIL)
30 Ivan Santaromita (LIQ)
31 Jose' Luis Rubiera Vigil (AST)
32 Leonardo Scarselli (QST)
33 Vladimir Miholjevic (LIQ)
34 Mathieu Perget (GCE)
35 Amaël Moinard (COF)
36 Luke Roberts (UNI)
37 Iker Camano Ortuzar (SDV)
38 Mark Renshaw (C.A)
39 Adam Hansen (THR)
40 Graeme Brown (RAB)
41 Renaud Dion (ALM)
42 Davide Vigano (QST)
43 Peter Wrolich (GST)
44 Amets Txurruka (EUS)
45 Lars Ytting Bak (CSC)
46 Scott Davis (THR)
47 Nicki Sörensen (CSC)
48 Koen De Kort (AST)
49 Matthew Wilson (UNI)
50 Kasper Klostergaard Larsen (CSC)
51 Laurent Mangel (ALM)
52 Kurt-Asle Arvesen (CSC)
53 Sergio Ghisalberti (MRM)
54 Alessandro Proni (QST)
55 Kevin Seeldraeyers (QST)
56 Matthias Russ (GST)
57 Yoann Offredo (FDJ)
58 Heinrich Haussler (GST)
59 Aaron Kemps (AST)
60 José Ivan Gutierrez Palacios (GCE)
61 Mauro Da Dalto (LIQ)
62 Massimiliano Mori (LAM)
63 Jeremy Hunt (C.A)
64 Nicolas Portal (GCE)
65 Sébastien Portal (COF)
66 Thomas Fothen (GST)
67 Dmytro Grabovskyy (QST)
68 Volker Ordowski (GST)
69 Christian Murro (LAM)
70 Steve Morabito (AST)
71 Nicolas Hartmann (COF)
72 David Moncoutie (COF)
73 Sylvain Calzati (ALM)
74 Pablo Lastras Garcia (GCE)
75 Juan Horrach Rippoll (GCE)
76 Yuriy Krivtsov (ALM)
77 Frantisek Rabon (THR)
78 Martin Muller (MRM)
79 Yann Huguet (COF)
80 René Haselbacher (AST)
81 Simon Clarke (UNI)
82 Jean-Eudes Demaret (COF)
83 Enrico Poitschke (MRM)
84 Olivier Kaisen (SIL)
85 Andoni Lafuente (EUS)
86 Benoît Joachim (AST)
87 Laszlo Bodrogi (C.A)
88 Allan Johansen (CSC)
89 Theo Eltink (RAB)
90 Pierre Rolland (C.A)
91 Christophe Le Mevel (C.A)
92 Aurélien Clerc (BTL)
93 Emanuele Bindi (LAM)
94 Robert Förster (GST)
95 Erki Pütsep (BTL)
96 Lloyd Mondory (ALM)
97 Timothy Gudsell (FDJ)
98 Matthew Harley Goss (CSC)
99 Rick Flens (RAB)
100 Christophe Mengin (FDJ)
101 Fabio Baldato (LAM)
102 Paolo Fornaciari (LAM)
103 Christophe Kern (C.A)
104 Jesus Del Nero Montes (SDV)
105 Mauro Santambrogio (LAM)
106 Carlo Westphal (GST)
107 Wim Vansevenant (SIL)
108 Dennis Haueisen (MRM)
109 Jan Boven (RAB)
110 Nick Gates (SIL)
111 Marcus Burghardt (THR)
112 Bernhard Eisel (THR)
113 Robbie McEwen (SIL)
114 Javier Francisco Aramendia Lorente (EUS)
115 Ruben Lobato Elvira (SDV)
116 Greg Henderson (THR)
117 Dimitri Champion (BTL)
118 Julien Mazet (AST)
119 Wesley Sulzberger (UNI)
120 Aitor Galdos Alonso (EUS)
121 Stéphane Poulhies (ALM)
122 Karl Menzies (UNI)

Facebook

Twitter

Mis deze events niet

Meer

De volgende 10 evenementen

Meer