Sport.be

Wielrennen

Nieuws

Meer

El Imbatido opnieuw de beste in Dauphiné

Alejandro Valverde volgt zichzelf op als eindwinnaar van de Dauphiné Libéré. De Spanjaard hield in de laatste etappe, die door de Nederlander Stef Clement werd gewonnen, stand.

Klassement
1 Alejandro Valverde (GCE) 26h33'15"
2 Cadel Evans (SIL) 16"
3 Alberto Contador Velasco (AST) 01'18"
4 Robert Gesink (RAB) 02'41"
5 Mikel Astarloza Chaurreau (EUS) 03'40"
6 Jakob Fuglsang (SAX) 04'08"
7 Vincenzo Nibali (LIQ) 04'21"
8 Haimar Zubeldia Agirre (AST) 05'05"
9 David Millar (GRM) 05'28"
10 Christophe Le Mevel (FDJ) 06'19"
11 David Moncoutie (COF) 06'58"
12 Sylvester Szmyd (LIQ) 06'59"
13 Stef Clement (RAB) 07'35"
14 Vladimir Efimkin (ALM) 08'12"
15 José Luis Arrieta Lujambio (ALM) 08'43"
16 Thomas Frei (BMC) 10'41"
17 Pierre Rolland (BBO) 10'52"
18 Igor Anton Hernandez (EUS) 12'09"
19 Christian Knees (MRM) 13'44"
20 Stéphane Goubert (ALM) 14'46"
21 Alexandre Botcharov (KAT) 15'14"
22 Evgeny Petrov (KAT) 15'39"
23 Jesus Hernandez (AST) 15'41"
24 Craig Lewis (THR) 16'18"
25 Adam Hansen (THR) 16'53"
26 Florian Stalder (BMC) 18'00"
27 Marco Marzano (LAM) 18'10"
28 Amaël Moinard (COF) 19'14"
29 Jurgen Van Den Broeck (SIL) 19'33"
30 Mathias Frank (BMC) 19'33"
31 Grischa Niermann (RAB) 19'37"
32 Daniel Martin (GRM) 20'34"
33 Hubert Dupont (ALM) 20'34"
34 Rémy Di Gregorio (FDJ) 22'49"
35 Yury Trofimov (BBO) 23'36"
36 Juan Antonio Flecha Giannoni (RAB) 23'43"
37 Jurgen Van Goolen (SAX) 24'34"
38 Jerome Coppel (FDJ) 25'33"
39 Timothy Duggan (GRM) 26'09"
40 Laurent Lefevre (BBO) 26'59"
41 Pierrick Fedrigo (BBO) 27'46"
42 Mikel Nieve Ituralde (EUS) 28'04"
43 Jurgen Van De Walle (QST) 28'49"
44 Matthew Lloyd (SIL) 30'08"
45 Cyril Dessel (ALM) 31'33"
46 Sébastien Joly (FDJ) 31'36"
47 Egoi Martinez De Esteban (EUS) 31'44"
48 Thomas Peterson (GRM) 32'09"
49 Inigo Landaluze (EUS) 32'40"
50 Lasse Bochman (SAX) 33'07"
51 David De La Fuente Rasilla (FUJ) 34'05"
52 Jérôme Pineau (QST) 34'06"
53 Lars Ytting Bak (SAX) 35'09"
54 Rigoberto Uran Uran (GCE) 36'54"
55 Juan Manuel Garate (RAB) 37'30"
56 Julien El Fares (COF) 38'23"
57 Joost Posthuma (RAB) 40'49"
58 Nicki Sörensen (SAX) 41'05"
59 Peter Velits (MRM) 41'07"
60 Christian Meier (GRM) 41'10"
61 Rinaldo Nocentini (ALM) 41'54"
62 Sergio Miguel Moreira Paulinho (AST) 41'54"
63 Frederik Willems (LIQ) 42'25"
64 Koos Moerenhout (RAB) 43'26"
65 Ludovic Turpin (ALM) 43'33"
66 Rémi Pauriol (COF) 44'08"
67 Kevin De Weert (QST) 44'08"
68 Xabier Zandio Echaide (GCE) 44'56"
69 José Ivan Gutierrez Palacios (GCE) 44'56"
70 Fabian Wegmann (MRM) 46'16"
71 Benjamin Noval Gonzalez (AST) 46'47"
72 Gorka Verdugo Marcotegui (EUS) 47'10"
73 Alexsandr Dyachenko (AST) 49'48"
74 Stijn Vandenbergh (KAT) 49'59"
75 Josep Jufre Pou (FUJ) 49'59"
76 William Bonnet (BBO) 50'24"
77 Simon Spilak (LAM) 51'48"
78 Sergey Renev (AST) 52'38"
79 Daniele Righi (LAM) 53'00"
80 Luis Pasamontes (GCE) 53'29"
81 Nicolas Roche (ALM) 54'12"
82 Christophe Kern (COF) 54'32"
83 Javier Megias Leal (FUJ) 54'32"
84 Bram Tankink (RAB) 55'53"
85 Morris Possoni (THR) 56'00"
86 Alexandr Kolobnev (SAX) 59'17"
87 Aliaksandr Kuchynski (LIQ) 1h00'26"
88 Oscar Pereiro Sio (GCE) 1h00'26"
89 Tomas Vaitkus (AST) 1h01'28"
90 Alexandre Moos (BMC) 1h02'25"
91 Matthieu Ladagnous (FDJ) 1h02'45"
92 Cameron Wurf (FUJ) 1h03'04"
93 Bingen Fernandez (COF) 1h03'57"
94 Markus Zberg (BMC) 1h04'52"
95 Yukiya Arashiro (BBO) 1h05'10"
96 Benoît Vaugrenard (FDJ) 1h05'54"
97 Alexandre Pichot (BBO) 1h05'56"
98 Jeffry Louder (BMC) 1h06'10"
99 Sébastien Minard (COF) 1h06'55"
100 Anthony Geslin (FDJ) 1h08'22"
101 Gert Steegmans (KAT) 1h08'36"
102 Benat Intxausti Elorriaga (FUJ) 1h08'51"
103 Brent Bookwalter (BMC) 1h09'37"
104 Bert Grabsch (THR) 1h11'01"
105 Alan Perez Lezaun (EUS) 1h11'08"
106 Cyril Gautier (BBO) 1h11'17"
107 Marco Velo (QST) 1h11'58"
108 Stijn Devolder (QST) 1h12'07"
109 Karsten Kroon (SAX) 1h12'27"
110 Inaki Isasi Flores (EUS) 1h12'31"
111 Stéphane Auge (COF) 1h12'41"
112 Ian Mckissick (BMC) 1h13'42"
113 Svein Tuft (GRM) 1h15'42"
114 Frantisek Rabon (THR) 1h17'21"
115 Alberto Fernandez Ramos (FUJ) 1h17'27"
116 Fabrice Piemontesi (FUJ) 1h17'49"
117 Mauro Santambrogio (LAM) 1h17'52"
118 Imanol Erviti (GCE) 1h17'52"
119 Murilo Antonio Fischer (LIQ) 1h17'52"
120 Nikolay Trusov (KAT) 1h21'51"
121 Jelle Vanendert (SIL) 1h22'48"
122 Ivan Rovny (KAT) 1h23'55"
123 Marco Bandiera (LAM) 1h24'05"
124 Volodymyr Zagorodny (LAM) 1h24'30"
125 Paul Voss (MRM) 1h24'43"
126 Frank Hoj (SAX) 1h25'24"
127 Maarten Wynants (QST) 1h25'59"
128 Dominik Roels (MRM) 1h27'11"
129 Maciej Bodnar (LIQ) 1h29'03"
130 Laszlo Bodrogi (KAT) 1h29'13"
131 Roy Sentjens (SIL) 1h36'33"
132 Christian Kux (MRM) 1h41'34"
133 Sébastien Chavanel (FDJ) 1h41'53"
134 Alexander Serov (KAT) 1h43'26"
135 Angelo Furlan (LAM) 1h46'08"

Facebook

Twitter

Mis deze events niet

Meer

De volgende 10 evenementen

Meer