Sport.be

Wielrennen

Nieuws

Meer

Nr. 4 voor Greipel, Vuelta voor Valverde

André Greipel heeft zijn vierde Vueltarit gewonnen. De Duitser van Team Columbia versloeg in de slotetappe Bennati en Bozic. De leiderstrui van Alejandro Valverde kwam niet in gevaar.

29.08.2009 Rit 1: proloog - 4.8km Assen - Assen F. Cancellara (SAX)  
30.08.2009 Rit 2 - 203.7km Assen - Emmen G. Ciolek (MRM)  
31.08.2009 Rit 3 - 190.0km Zutphen - Venlo G. Henderson (THR)  
01.09.2009 Rit 4 - 225.0km Venlo - Luik A. Greipel (THR)  
03.09.2009 Rit 5 - 174.0km Tarragona - Vinaros A. Greipel (THR)  
04.09.2009 Rit 6 - 177.0km Xativa - Xativa B. Bozic (VAC)  
05.09.2009 Rit 7: tijdrit - 30.0km Valencia - Valencia F. Cancellara (SAX)  
06.09.2009 Rit 8 - 205.0km Alzira - Alto de Aitana D. Cunego (LAM)  
07.09.2009 Rit 9 - 189.0km Alcoy - Xorret del Cati G. Cesar Veloso (XGZ)  
08.09.2009 Rit 10 - 171.0km Alicante - Murcia S. Gerrans (CTT)  
09.09.2009 Rit 11 - 200.0km Murcia - Caravaca de la Cruz T. Farrar (GRM)  
11.09.2009 Rit 12 - 179.0km Almeria - Alto de Velefique R. Hesjedal (GRM)  
12.09.2009 Rit 13 - 172.0km Berja - Sierra Nevada D. Moncoutie (COF)  
13.09.2009 Rit 14 - 157.0km Granada - La Pandera D. Cunego (LAM)  
14.09.2009 Rit 15 - 167.0km Jaén - Córdoba L. Boom (RAB)  
15.09.2009 Rit 16 - 170.0km Cordoba - Puertollano A. Greipel (THR)  
16.09.2009 Rit 17 - 193.0km Ciudad Real - Talavera de la Reina A. Roux (FDJ)  
17.09.2009 Rit 18 - 165.0km Talavera de la Reina - Avila P. Deignan (CTT)  
18.09.2009 Rit 19 - 178.0km Avila - La Granja. Real Fábrica de Cristales J. Cobo Acebo (FUJ)  
19.09.2009 Rit 20: tijdrit - 28.0km Toledo - Toledo D. Millar (GRM)  
20.09.2009 Rit 21 - 110.0km Rivas - Madrid A. Greipel (THR)  
Gouden trui
1 Alejandro Valverde (GCE) 087:22:37
2 Samuel Sanchez Gonzalez (EUS) a 55
3 Cadel Evans (SIL) a 01:32
4 Ivan Basso (LIQ) a 02:12
5 Ezequiel Mosquera Miquez (XGZ) a 04:27
6 Robert Gesink (RAB) a 06:40
7 Joaquin Rodriguez Oliver (GCE) a 09:08
8 Paolo Tiralongo (LAM) a 09:11
9 Philip Deignan (CTT) a 11:08
10 Juan Jose Cobo Acebo (FUJ) a 11:27
11 Daniel Moreno Fernandez (GCE) a 14:24
12 Johnny Hoogerland (VAC) a 15:08
13 Daniel Navarro Garcia (AST) a 15:10
14 Haimar Zubeldia Agirre (AST) a 17:15
15 Manuel Vazquez Huesol (MCO) a 18:41
16 Vasil Kiryienka (GCE) a 20:11
17 Sylvester Szmyd (LIQ) a 21:03
18 Amaël Moinard (COF) a 21:11
19 Jesus Hernandez (AST) a 23:38
20 Kevin De Weert (QST) a 24:00
21 Francis De Greef (SIL) a 24:36
22 José Angel Gomez Marchante (CTT) a 33:19
23 David Garcia da Pena (XGZ) a 34:48
24 David De La Fuente Rasilla (FUJ) a 36:49
25 Mikael Cherel (FDJ) a 37:05
26 Eduard Vorganov (XGZ) a 37:14
27 David Moncoutie (COF) a 46:45
28 David Herrero Llorente (XGZ) a 48:07
29 Amets Txurruka (EUS) a 52:58
30 Tadej Valjavec (ALM) a 53:40
31 Alexandr Kolobnev (SAX) a 57:07
32 Leonardo Fabio Duque (COF) a 58:17
33 Igor Anton Hernandez (EUS) a 58:20
34 Bram Tankink (RAB) a 59:42
35 Inigo Cuesta Lopez De Castro (CTT) a 01:02:34
36 Koos Moerenhout (RAB) a 01:03:49
37 Matteo Carrara (VAC) a 01:05:05
38 Juan Manuel Garate (RAB) a 01:06:25
39 Serafin Martinez Acevedo (XGZ) a 01:06:31
40 Arkaitz Duran Aroca (FUJ) a 01:06:44
41 Gustavo Cesar Veloso (XGZ) a 01:07:51
42 David Lopez Garcia (GCE) a 01:09:28
43 Christian Knees (MRM) a 01:17:16
44 Pieter Weening (RAB) a 01:18:47
45 Adrian Palomares Villaplana (MCO) a 01:19:06
46 Christophe Riblon (ALM) a 01:19:18
47 Manuel Calvente (ACA) a 01:21:27
48 Olivier Bonnaire (BBO) a 01:22:24
49 Julien El Fares (COF) a 01:22:39
50 Matthew Lloyd (SIL) a 01:22:39
51 Rémy Di Gregorio (FDJ) a 01:23:45
52 Egoi Martinez De Esteban (EUS) a 01:24:17
53 Daniel Martin (GRM) a 01:26:13
54 Philippe Gilbert (SIL) a 01:27:04
55 Lars Boom (RAB) a 01:28:13
56 Jakob Fuglsang (SAX) a 01:28:24
57 Matthieu Sprick (BBO) a 01:29:14
58 Bingen Fernandez (COF) a 01:30:07
59 Xavier Florencio Cabre (CTT) a 01:32:33
60 Benat Intxausti Elorriaga (FUJ) a 01:34:35
61 Roman Kreuziger (LIQ) a 01:34:53
62 Javier Ramirez Abeja (ACA) a 01:35:08
63 Matthieu Ladagnous (FDJ) a 01:35:17
64 Ludovic Turpin (ALM) a 01:36:42
65 Damien Monier (COF) a 01:39:22
66 Jesus Del Nero Montes (FUJ) a 01:41:03
67 Gonzalo Rabunal Rios (XGZ) a 01:42:14
68 Matti Breschel (SAX) a 01:43:52
69 Sébastien Hinault (ALM) a 01:46:51
70 Oliver Zaugg (LIQ) a 01:46:54
71 Inaki Isasi Flores (EUS) a 01:51:28
72 Fredrik Carl Wilhelm Kessiakoff (FUJ) a 01:51:41
73 Mickael Delage (SIL) a 01:52:52
74 Rein Taaramae (COF) a 01:54:01
75 Francisco Jose Martinez (ACA) a 01:55:32
76 Karsten Kroon (SAX) a 01:56:22
77 Gustavo Dominguez Lemos (XGZ) a 01:59:47
78 Antonio Piedra Perez (ACA) a 01:59:54
79 Julian Sanchez (MCO) a 02:01:47
80 David Millar (GRM) a 02:03:28
81 José Luis Arrieta Lujambio (ALM) a 02:03:32
82 Enrico Gasparotto (LAM) a 02:07:41
83 Dominik Roels (MRM) a 02:08:25
84 Daniele Bennati (LIQ) a 02:08:34
85 Stijn Devolder (QST) a 02:09:44
86 Olivier Kaisen (SIL) a 02:10:55
87 Lieuwe Westra (VAC) a 02:11:21
88 Francisco Perez Sanchez (GCE) a 02:12:03
89 Mickael Buffaz (COF) a 02:12:42
90 Matthias Russ (MRM) a 02:17:39
91 Kjell Carlström (LIQ) a 02:17:50
92 Alan Perez Lezaun (EUS) a 02:18:25
93 Marco Velo (QST) a 02:18:26
94 Adam Hansen (THR) a 02:19:46
95 Martin Velits (MRM) a 02:20:48
96 Aitor Hernandez Gutierrez (EUS) a 02:20:50
97 Roger Hammond (CTT) a 02:22:26
98 Ruben Perez Moreno (EUS) a 02:22:57
99 Paul Voss (MRM) a 02:27:43
100 Imanol Erviti (GCE) a 02:27:53
101 Gabriel Rasch (CTT) a 02:28:38
102 Borut Bozic (VAC) a 02:28:48
103 Vicente Reynes Mimo (THR) a 02:28:53
104 Sergey Lagutin (VAC) a 02:32:05
105 Arnaud Gerard (FDJ) a 02:32:39
106 Jésus Rosendo Prado (ACA) a 02:35:43
107 André Greipel (THR) a 02:36:32
108 Kurt-Asle Arvesen (SAX) a 02:37:38
109 William Bonnet (BBO) a 02:38:05
110 Michael Schär (AST) a 02:39:45
111 Aitor Perez Arrieta (MCO) a 02:40:56
112 Xabier Zandio Echaide (GCE) a 02:42:38
113 Maarten Wynants (QST) a 02:46:18
114 Markel Irizar Aranburu (EUS) a 02:46:43
115 Fabio Sabatini (LIQ) a 02:47:06
116 Javier Benitez Pomares (MCO) a 02:51:10
117 Wesley Sulzberger (FDJ) a 02:51:56
118 Jose Ruiz Sanchez (ACA) a 02:51:58
119 Jurgen Roelandts (SIL) a 02:52:13
120 Anthony Roux (FDJ) a 02:53:02
121 Jose Pacheco Torres (MCO) a 02:53:17
122 Marcel Sieberg (THR) a 02:53:44
123 Greg Henderson (THR) a 02:55:24
124 Matheus Pronk (VAC) a 02:57:16
125 Christophe Brandt (SIL) a 02:57:50
126 Manuel Quinziato (LIQ) a 02:58:07
127 Jean-Eudes Demaret (COF) a 02:58:10
128 Emanuele Bindi (LAM) a 03:00:24
129 Thomas Leezer (RAB) a 03:01:15
130 Assan Bazayev (AST) a 03:06:28
131 Maciej Bodnar (LIQ) a 03:08:41
132 Julian Dean (GRM) a 03:09:57
133 Massimiliano Mori (LAM) a 03:13:53
134 Frantisek Rabon (THR) a 03:16:05
135 Martijn Maaskant (GRM) a 03:17:50
136 Timothy Gudsell (FDJ) a 03:18:41
137 José Vicente Garcia Acosta (GCE) a 03:19:05
138 Jens Mouris (VAC) a 03:19:54
139 Damien Gaudin (BBO) a 03:29:02

Facebook

Twitter

Mis deze events niet

Meer

De volgende 10 evenementen

Meer